Okna drewniano-aluminiowe

W zakres naszej oferty wchodzi szeroki wybór stolarki okiennej stanowiącej doskonałe połączenie trwałości aluminium z walorami estetycznymi drewna. Wysokie parametry techniczne, a także wyjątkowa precyzja wykonania, z dbałością o najmniejsze detale sprawia, że oferowane przez nas wyroby mogą stanowić znakomity wybór nawet dla najbardziej wymagających inwestorów.

Co warto wiedzieć o oknach drewniano aluminiowych?

Dostępne w naszej ofercie okna drewniano-aluminiowe to produkty cechujące się konstrukcją wykonaną z wysokiej jakości drewna klejonego, przykrytego od zewnętrznej strony specjalną nakładką z aluminium. Między warstwą aluminiową a powierzchnią drewnianą znajduje się opcjonalnie warstwa z pianki izolacyjnej.
Profil okna drewniano aluminiowego może mieć różną głębokość – w zależności od modelu możemy zaproponować stolarkę, której profil wynosi od 68 do 88 milimetrów. Im głębsza rama, tym grubszy wkład szybowy można zamontować, a co za tym idzie, uzyskać lepsze parametry izolacyjne.

Jakie okna drewniano aluminiowe oferujemy?

Działając jako doświadczony dystrybutor znanej i cenionej na rynku marki Urzędowski, możemy zaproponować szeroką gamę okien drewniano aluminiowych. Są one dostępne w różnych wariantach, dzięki czemu bez trudu można je dopasować zarówno do nowoczesnego budownictwa, jak i do obiektów wznoszonych tradycyjnie.
W naszej ofercie można znaleźć okna drewniano aluminiowe o następujących profilach:

Alu Oro 88 mm

Design Quadrat, Soft Line lub Linear
Grubość profilu 88 mm, 
 Pakiet Ug=0,5 W/m K  
 Drewno dąb, meranti lub sosna

Alu Oro 68 mm

Design Quadrat FB, Soft Line lub Linear
Grubość profilu 68 mm
 Pakiet Ug=0,5 W/m K
 Drewno dąb, meranti lub sosn

Alu 68 mm

Design Quadrat, Soft Line lub Linear
Grubość profilu 68 mm
 Pakiet Ug=1,0 W/m K
 Drewno dąb, meranti lub sosna

Indywidualne rozwiązania

Do każdego budynku można dobrać indywidualne oraz spersonalizowane produkty, o konkretnych parametrach użytkowych oraz estetycznych. Jeśli poszukujesz pomocy w doborze odpowiednich okien, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i odwiedzenia Galerii Stolarki w Szczecinie. Poza szeroką gamą produktów wszystkim klientom zapewniamy fachowe doradztwo oraz pomoc w doborze optymalnych rozwiązań.