Okna Aluminiowe

Jednym z trwalszych i zarazem bardziej wytrzymałych materiałów budowlanych jest aluminium. Co więcej, surowiec ten praktycznie nie wymaga konserwacji i cechuje się doskonałymi parametrami izolacyjnymi. Z tego względu bardzo dobrze sprawdza się do produkcji okien i drzwi.
W Galerii Stolarki w Szczecinie możemy zaproponować najwyższej jakości okna aluminiowe, które mogą stanowić ciekawą propozycję zarówno dla deweloperów, jak i inwestorów budujących domy jednorodzinne. Do produkcji naszych wyrobów są wykorzystywane wyłącznie wysokogatunkowe materiały, dzięki czemu możemy zaoferować produkty o niezwykłej trwałości oraz bardzo dobrej odporności na częste użytkowanie.

Jakie okna posiadamy w ofercie?

Oferowane przez naszą firmę systemy umożliwiają budowę wielu różnego rodzaju okien aluminiowych w zależności od konkretnego zastosowania oraz szczegółowych wytycznych z zakresu estetyki, funkcjonalności, izolacji termicznej itp. Wśród nich znajdują się, chociażby rozwiązania dedykowane do konstruowania stolarki o wysokich parametrach termoizolacji, gwarantujące podwyższoną izolacyjność cieplną, a także sprawdzające się w przypadku projektowania produktów bez izolacji termicznej, pozwalające na tworzenie zabudowy lekkiej, trwałej oraz funkcjonalnej. Kształty profili są dostosowane do montażu różnego rodzaju okuć obwiedniowych, w tym okuć PCV oraz zawiasów ukrytych.

Systemy okien dostępne w naszej ofercie:

Aliplast

Aliplast od 1984 roku zajmuje się produkcją systemów aluminiowych, w Polsce znajduje się linia produkcyjna.

Aluprof

Aluprof to miliony doświadczenia w produkcji aluminium. Spółka mieści się w Bielsku-Białej, posiada szerokie zaplecze logistyczne, nowoczesny park maszynowy oraz własne lakiernie.

Copal

Copal oferuje systemy aluminiowe idealne do zabudowy balkonów.  Okna przesuwają się w obie strony dzięki zastosowaniu specjalnych łożysk. 

Dlaczego warto wybrać okna aluminiowe?

Stolarka okienna produkowana przy użyciu aluminium wyróżnia się nowoczesnym wzornictwem, ale także dużą energooszczędnością. Spełnia również restrykcyjne wymogi związane z izolacyjnością akustyczną oraz termiczną. Aluminiowe okna dają możliwość tworzenia przestrzeni o maksymalnej powierzchni szklanej, dzięki czemu pomieszczenie można mocno oświetlić naturalnym światłem.

Najważniejsze zalety aluminiowych okien to:

W naszej ofercie można znaleźć szeroką gamę wyrobów o różnych profilach, zapewniających uzyskanie wysokiego standardu użytkowego oraz estetycznego. Tego rodzaju stolarka okienna to doskonała propozycja dla wszystkich tych, którzy pragną wyposażyć budynek w nowoczesną technologię na miarę XXI wieku. Galeria Stolarki ze Szczecina – zapraszamy!