Galeria Stolarki

Jesteśmy do Twoich usług

Galeria Stolarki jest firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie w branży stolarki budowlanej. Wysoka jakość oferowanych wyrobów, bogata paleta kształtów i kolorów, a także zespół wysoce wykwalifikowanych pracowników sprawiają, że oferowana przez nas stolarka okienna i drzwiowa pozwala na zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających inwestorów.

Ceniąc czas i wygodę naszych klientów, przygotowaliśmy kompleksową ofertę z zakresu stolarki otworowej:

Asortyment przygotowany przez naszą firmę obejmuje nie tylko tanie okna na wymiar, ale także drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, bramy garażowe oraz rolety elewacyjne.

Do kogo jest skierowana nasza oferta?

Od kilku lat z powodzeniem obsługujemy zarówno inwestorów prywatnych, jak i firmy budowlane, deweloperów, a także wspólnoty mieszkaniowe ze Szczecina. Niezależnie od tego, czy budujesz, czy remontujesz – jeśli poszukujesz wysokiej jakości produktów z zakresu stolarki, u nas znajdziesz to, czego szukasz.

Najwyższej jakości okna – Szczecin

Od kilkunastu lat specjalizujemy się w sprzedaży wysokiej klasy okien z PCV, drewna i aluminium na wymiar. To, co nas wyróżnia na tle konkurencji, to przede wszystkim wyjątkowa dbałość o wyroby, które są tworzone przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii oraz starannie wyselekcjonowanych materiałów pochodzących wyłącznie od renomowanych producentów.

Jako dystrybutor stolarki marki Urzędowski, VEKA oraz Aluprof możemy zaoferować okna z najwyższej półki, które dobrze spełnią swoją funkcję zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnie wznoszonych obiektach.

Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klientów, dlatego proponujemy w naszej Galerii Stolarki w Szczecinie tanie okna na wymiar, które jednocześnie spełniają najwyższe normy jakościowe. Dzięki temu bez względu na to, czy wybierzesz ekonomiczne okna PCV, eleganckie drewniane czy wyjątkowo szczelne okna skandynawskie, będziesz miał pewność, że posłużą Ci one przez wiele lat. Możesz u nas kupić produkty o różnych parametrach dotyczących szczelności, przenikalności ciepła czy izolacji akustycznej, a w wyborze najlepszych wariantów pomogą Ci nasi specjaliści. 

Nasze produkty powstają z surowców dobranych według najwyższej staranności, dzięki czemu odznaczają się znakomitymi parametrami użytkowymi oraz estetycznymi. Poza standardowymi oknami z aluminium czy PCV naszym klientom możemy zaproponować trwałe, wytrzymałe i tanie okna skandynawskie wysokiej jakości, które jak sama nazwa wskazuje, znajdują zastosowanie głównie na obszarze Skandynawii. Wszystko to dlatego, że są wiatroszczelne i odporne na kapryśne warunki pogodowe.
Wszystkie oferowane przez nas rodzaje tanich okien na wymiar łączą w sobie nowoczesność, doskonały design oraz ponadczasową elegancję. Nasze produkty cechuje wyjątkowa estetyka i bezpieczeństwo, komfort w użytkowaniu, a także doskonała energooszczędność. Wysoką jakość naszych produktów gwarantują regularne kontrole oraz rygorystyczne standardy, które spełnia każde proponowane przez nas okno.

W naszym sklepie w Szczecinie znajdziesz okna skandynawskie najlepszych producentów. Produkty te świetnie sprawdzają się w warunkach kapryśnej i wietrznej pogody, charakterystycznej dla regionów nadbałtyckich. Doskonale chronią przed silnym wiatrem i zimnem, a ich charakterystyczną cechą jest otwieranie się na zewnątrz bądź uchylność z wykorzystaniem mechanizmu obrotowego. Jeśli interesują Cię tanie okna na wymiar, które skutecznie zabezpieczą Twoje mieszkanie przed chłodem, odwiedź Galerię Stolarki i poznaj innowacyjne wyroby ze Skandynawii!

Drzwi wejściowe, tarasowe i wewnętrzne

Galeria Stolarki ze Szczecina to nie tylko najwyższej jakości okna z PCV, drewna i aluminium, ale także bogata oferta drzwi wejściowych, tarasowych oraz wewnętrznych. Są one przeznaczone w głównej mierze do budownictwa jednorodzinnego, w tym do domów pasywnych oraz energooszczędnych. To, co wyróżnia oferowane przez nas drzwi, to przede wszystkim doskonałe parametry izolacyjności termicznej i akustycznej, a także niezwykle udane połączenie funkcjonalności i walorów estetycznych.

Bramy segmentowe oraz rolowane

Poza drzwiami i oknami w zakresie naszej oferty jest szeroki wybór bram: segmentowych oraz rolowanych. Wszystkie produkty wchodzące w zakres naszej oferty są solidne, funkcjonalne, tanie i zostały wykonane przy użyciu wysokiej jakości materiałów, zgodnie z obowiązującymi normami.

Rolety elewacyjne i do zabudowy

Dopełnieniem naszego asortymentu są najwyższej jakości rolety: elewacyjne, naokienne oraz do zabudowy. W zależności do wybranego systemu mogą stanowić ciekawy element nowoczesnego budownictwa, ale doskonale sprawdzają się również do modernizacji istniejących obiektów. Niektóre rodzaje rolet nie tylko nie wymagają wcześniejszego zaplanowania w budynku, ale też nie potrzebują wymiany okien. Rozmiar rolet można dobrać indywidualnie – w tym celu zapraszamy do skontaktowania się z nami telefonicznie lub bezpośredniego odwiedzenia Galerii Stolarki w Szczecinie.

Zainteresowany zakupem? Poznaj naszą ofertę lub skontaktuj się z nami

Mieszkasz w Szczecinie i remontujesz garaż? Obawiasz się, że żadna brama segmentowa nie spełni Twoich oczekiwań? Zapoznaj się z naszą ofertą i odwiedź Centrum Dystrybucji Stolarki przy ulicy Harnasiów 40 w Szczecinie lub zadzwoń pod numer 91 460 26 00. Gwarantujemy miłą i fachową obsługę. Nasi doradcy dołożą wszelkich starań, by spełnić Twoje oczekiwania.