OKNA DREWNIANE

Poza szeroką gamą stolarki okiennej z aluminium możemy zaprezentować ofertę solidnych okien drewnianych, odznaczających się wysokimi parametrami energooszczędnymi oraz antywłamaniowymi. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii oraz starannie wyselekcjonowanych komponentów wszystkie nasze produkty zapewniają wieloletnią trwałość i wytrzymałość, gwarantując w pełni komfortowe użytkowanie.

Jakie okna znajdują się w naszej ofercie?

Dostępne w naszym asortymencie okna drewniane to rozwiązania najnowszej generacji, które mogą stanowić doskonały wybór zarówno dla nowoczesnego budownictwa, jak i dla tradycyjnie wznoszonych domów. Jako dystrybutor okien renomowanej firmy Urzędowski możemy zaproponować wyroby o następujących profilach okiennych:

Podstawowy profil ramy wynosi 68 mm głębokości, natomiast najbardziej zaawansowany 88 mm. Większa głębokość, która nie ma wpływu na ostateczną grubość ramy, daje możliwość zastosowania wkładów szybowych z większą liczbą szyb, przez co można jeszcze skuteczniej zapobiegać utracie ciepła na zewnątrz.

Galux Oro 88 mm

Design Softline lub Classic
Grubość profilu 88 mm,
Pakiet Ug=0,5 W/m K lub 0,4 
Drewno dąb, meranti lub sosna 

Galux 88 mm

Design Softline lub Classic
Grubość profilu 88 mm
Pakiet Ug=1,0 W/m K
Drewno dąb, meranti lub sosna

Lexo 68 mm

Design Softline lub Classic
Grubość profilu 68 mm
Pakiet Ug=1,1 W/m K
Drewno dąb, meranti lub sosna

Dlaczego warto wybrać okna drewniane?

Poniżej przedstawiamy kilka powodów, dla których warto zdecydować się na drewniane okna:

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą drewnianych okien, odwiedzając Galerię Stolarki w Szczecinie. Jako doświadczony dystrybutor zapewniamy fachowe doradztwo oraz profesjonalną pomoc w doborze optymalnych rozwiązań dedykowanych do konkretnego budynku.