Brama segmentowa czy rolowana?

Zastanawiasz się nad zakupem bram segmentowych? Dobrze, że do nas trafiłeś Twoje stare drzwi garażowe nie nadają się już do użytku? Galeria Stolarki w Szczecinie pomoże Ci w doborze odpowiedniego produktu, który spełni Twoje oczekiwania i posłuży Ci na długie, długie lata. Wszystkie bramy garażowe, wchodzące w skład naszej oferty są solidne i wykonane zgodnie z obowiązującymi normami. Cenimy sobie dokładność i wysoką jakość produktów, dlatego gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Bramy segmentowe

Najpopularniejsze rozwiązanie – bramy segmentowe
Jeżeli szukasz bramy trwałej i prostej w obsłudze, w Galerii Stolarki na pewno znajdziesz coś dla siebie. Nasze bramy segmentowe wykonane są z ciepłych paneli o grubości 40mm lub 60 mm wypełnionych pianką poliuretanową, gwarantującą najwyższy poziom izolacji. Co więcej, uszczelniamy je na całym obwodzie i między panelami.

Bramy rolowane

Praktyczna i estetyczna brama, która po zwinięciu znajduje się na zewnątrz.  

Dzięki takiemu rozwiązaniu wygospodarujesz przestrzeń, pod sufitem w garażu.

Drzwi garażowe

Perfekcyjnym uzupełnieniem są boczne drzwi garażowe, jedno lub dwuskrzydłowe.  

Możliwości okleinowania zapewniają dopasowanie do bramy, zarówno kolorem jak i rodzajem przetłoczeń.

Dopasujemy się do Twojego garażu

Bramy segmentowe składają się z paneli połączonych ze sobą zawiasami, które podczas otwierania poruszają się prowadnicami w górę. Czemu o tym mówimy? Żeby zapewnić Cię, że nasze bramy segmentowe to również oszczędność miejsca w garażu. Rozmiary bram możemy dobierać indywidualnie, w zależności od Twoich potrzeb, więc jeśli szukasz tego rodzaju produktu, zerknij na naszą ofertę.