Drzwi zewnętrzne drewniane Urzędowski

W ofercie posiadamy drzwi drewniane Urzędowski serii Premium oraz drzwi płytowe. Drzwi zewnętrzne występują w wersji pełnej oraz z przeszkleniem.

Drzwi zewnętrzne Premium

Drzwi zewnętrzne Premium posiadają konstrukcję ramowo- płycinową, rama ościeżnicy i skrzydła wykonana jest z drewna klejonego blokowo. Wypełnieniem jest sklejka z wkładem termoizolacyjnym a w wersji przeszklonej sklejka z pakietem szybowym P4. Zastosowano wysokiej jakości zawiasy Baka Protect 3D i zamek listowy GU z trzypunktowym ryglowaniem i dwoma masywnymi ryglami.

Drzwi zewnętrzne płytowe

Warstwa zewnętrzna stanowi wodoodporna sklejka i okleina naturalna. Ościeżnica wykonana z klejonego drewna iglastego malowana w kolorach kryjących meranti i dębu. Drzwi płytowe izolowane są pianką termoizolacyjną, wyposażone zostały w cztery zawiasy kołkowe, wzmocnienie stalowe i próg aluminiowy. Występują również w wersji z przeszkleniem.

Kolory stolarki Urzędowski

Malowanie odbywa się w sposób automatyczny przy użyciu urządzeÅ„ Eisenmann i Wagner lakierami Sigma Coatings, system malowania składa się z trzech dobranych i wzajemnie uzupełniających się powłok ochronnych: gruntu i dwóch warstw lakieru. Lakier nawierzchniowy oparty jest o żywice akrylowe typu Core-Shell z domieszką spoiw poliuretanowych. Farby do renowacji grunt i lakiery Urzędowski można kupić w sklepie firmowym Dla Stolarki