Okna PCV - Szczecin

Tworzywo sztuczne stanowi materiał, który jest na powszechną skalę wykorzystywany do produkcji stolarki okiennej. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że jest tanie, łatwe do czyszczenia, wytrzymałe, a przy tym wyróżnia się bardzo dobrą odpornością na wilgotność. W stanie ogrzanym surowiec ten jest niezwykle elastyczny, a co za tym idzie, daje możliwość tworzenia różnorodnych kształtów np. okien łukowych lub trójkątnych.
Wychodząc naprzeciw potrzebom inwestorów, w ofercie Galerii Stolarki ze Szczecina posiadamy tanie okna PCV, które doskonale sprawdzą się praktycznie w każdym rodzaju budynku – mogą być wybierane zarówno do domów jednorodzinnych, jak i do wszelkiego rodzaju obiektów komercyjnych.

Polecamy również okna drewniane

Okna z PCV z profilami wielokomorowymi

Stolarka okienna z tworzywa sztucznego, którą proponujemy naszym klientom, jest produkowana przy wykorzystaniu wysokiej jakości profili wielokomorowych. Sprawia to, że oferowane produkty wyróżniają się bardzo dobrymi parametrami izolacyjności termicznej, co z kolei przekłada się na wyraźne obniżenie kosztów energii oraz oszczędność pieniędzy. Co więcej, zastosowanie wielokomorowych profili powoduje, że praktycznie wszystkie rodzaje tanich okien PCV są wytrzymałe i wysoce odporne na działanie niesprzyjających warunków atmosferycznych, biologicznych oraz chemicznych.

Jakie okna posiadamy w ofercie?

Nasza oferta obejmuje między innymi wysokiej jakości okna PCV marki VEKA, za którą stoi wieloletnie doświadczenie w produkcji trwałej i wytrzymałej stolarki okiennej, potwierdzone znakomitą opinią na rynku.
W asortymencie posiadamy między innymi okna wyposażone w systemy:

  • obrotowe
  • wychylne
  • otwierane na zewnątrz

okna pcv veka

Okna PCV Veka

Veka to światowa marka, za którą stoi wieloletnie doświadczenie potwierdzone doskonałą opinią na rynku.

okna pcv otwierane na zewnątrz

Systemy okien otwieranych na zewnątrz

Systemy otwierane na zewnątrz na rynki zagraniczne to okna angielskie i skandynawskie.

okna pcv obrotowe i wychylne

Systemy obrotowe i wychylne 

Systemy okienne PCV obrotowe wyposażonew specjalne systemy okuć łączą nowoczesną technikę z komfortem użytkowania.Dlaczego warto wybrać okna PCV?

Są zdecydowanie o wiele bardziej popularne niż drewniane, przede wszystkim ze względu na swoją przystępną cenę oraz wygodę użytkowania. Prawidłowo zamontowane oraz właściwie uszczelnione mogą służyć przez długie lata, zapewniając odpowiednią izolację akustyczną oraz termiczną. Tego typu stolarka jest także wyjątkowo łatwa w czyszczeniu – jest odporna na wodę i różnego rodzaju związki chemiczne, dlatego można ją czyścić przy użyciu dostępnych na rynku preparatów czyszczących. W przeciwieństwie do okien z drewna nie wymaga konserwacji oraz renowacji.
Jeśli nie wiesz, jakie okna z PCV wybrać lub chcesz bliżej zapoznać się z ich poszczególnymi parametrami technicznymi, zachęcamy do odwiedzenia Galerii Stolarki w Szczecinie lub do kontaktu telefonicznego z przedstawicielami naszej firmy.