Systemy okien PCV

Okna plastikowe z PVC dominują na polskim rynku. Ich atuty to niska cena i szybko dostępny produkt praktycznie niewymagający konserwacji, systemy obrotowe, wychylne i otwierane na zewnątrz zyskują coraz większe zainteresowanie nie tylko na rynkach zagranicznych

Okna PCV Veka

Veka to światowa marka, za którą stoi wieloletnie doświadczenie potwierdzone doskonałą opinią na rynku.

Systemy okien otwieranych na zewnątrz

Systemy otwierane na zewnątrz na rynki zagraniczne to okna angielskie i skandynawskie.

Systemy obrotowe i wychylne 

Systemy okienne PCV obrotowe wyposażonew specjalne systemy okuć łączą nowoczesną technikę z komfortem użytkowania.

Nie możesz się zdecydować, jakie okna PCV wybrać? Rozwiążemy Twój problem
VEKA to najbardziej znane profile okienne na świecie. Dobrze dobrane okna to klucz do oszczędności. Sprawią, że koszty ogrzewania Twojego domu znacząco się obniżą, co zobaczysz już na pierwszych od zakupu rachunkach. Postaw na wysoką jakość wykonania i sprawdź naszą ofertę okien PVC, dominujących na polskim rynku od lat.

Uniwersalność i łatwość w utrzymaniu czystości
Zajmujemy się sprzedażą okien nie tylko tych tradycyjnych, otwieranych do środka pomieszczenia, ale także takich, które posiadają systemy obrotowe, wychylne i otwierane na zewnątrz. W ofercie Galerii Stolarki na pewno znajdziesz coś dla siebie, bo nasze produkty nie mierzone są w jednostkach, a dziesiątkach - zróżnicowanych zarówno pod względem wzoru, jak i wybarwienia.

Parametry, które pomogą Ci wybrać okna idealne
Odwiedź nas w Galerii Stolarki w Szczecinie na ulicy Harnasiów 40, a nasi doradcy przedstawią Ci wszystkie parametry techniczne, takie jak: izolacja termiczna, wodoszczelność, przepuszczalność powietrza, odporność na wiatr i izolacja akustyczna. To ich znajomość pomoże Ci wybrać okna PCV dopasowane zarówno do Twoich oczekiwań, jak i wymagań Twojego domu.