Systemy okien drewnianych i rodzaje drewna

Galeria Stolarki – dystrybutor stolarki drewnianej uznanej marki Urzędowski. Okna drewniane dopasowane do Twojego domu
Wiesz, że okna drewniane to najbardziej solidny rodzaj stolarki obecny na rynku? Jeśli zależy Ci na trwałości produktu, zapoznaj się z ofertą Galerii Stolarki w Szczecinie. U nas znajdziesz okna drewniane, dobrze spełniające swoją rolę zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnie budowanych domach.

Szlachetność materiału i dobre wykonanie
Lubisz proste rozwiązania, które jednocześnie pozwalają ograniczyć koszty utrzymania domu? Drewniane okna to rozwiązanie dla Ciebie! Nasze produkty powstają z drewna, dobranego według najwyższej staranności, obrobionego i wysuszonego. To materiał prosto z najwyższej, pod względem jakości półki, dzięki któremu Twój dom zyska nie tylko na elegancji i uroku, ale przede wszystkim na wygodzie i bezpieczeństwie.

Galux Oro 88 mm

Design Softline lub Classic
Grubość profilu 88 mm,
Pakiet Ug=0,5 W/m K lub 0,4 
Drewno dąb, meranti lub sosna 

Galux 88 mm

Design Softline lub Classic
Grubość profilu 88 mm
Pakiet Ug=1,0 W/m K
Drewno dąb, meranti lub sosna

Lexo 68 mm

Design Softline lub Classic
Grubość profilu 68 mm
Pakiet Ug=1,1 W/m K
Drewno dąb, meranti lub sosna

Odwołanie do natury, praktyczność
Zakup naszych drewnianych okien gwarantuje naturalną regulację wilgotności w pomieszczeniach, co jest istotne dla zdrowia i odpowiedniego samopoczucia. Niskie przewodnictwo ciepła sprawia, że inwestycja w drewniane okna zacznie się zwracać od pierwszego dnia użytkowania. Dlaczego? Bo koszty, jakie ponosisz za ogrzewanie będą znacznie niższe.

Dbaj i ciesz się długowiecznością
Możesz wybrać rodzaj drzewa z jakiego wykonamy Twoje okna – dąb, meranti lub sosna. Prawidłowy montaż oraz odpowiednia konserwacja sprawią, że nasz produkt posłuży Ci przez wiele lat.

Odwiedź nas i sprawdź nasze produkty w Szczecinie
Jeżeli chcesz zainwestować w okna drewniane i cieszyć się ich przyjemnym użytkowaniem skontaktuj się z nami (91 / 460 26 01) lub odwiedź nas w Galerii Stolarki w Szczecinie przy ulicy Harnasiów 40. Model okna, materiał oraz współczynnik przenikania ciepła dobierzemy indywidualnie i zgodnie z Twoimi potrzebami.