Okna aluminiowe - Szczecin

Jednym z trwalszych i zarazem bardziej wytrzymałych materiałów budowlanych jest aluminium. Co więcej, surowiec ten praktycznie nie wymaga konserwacji i cechuje się doskonałymi parametrami izolacyjnymi. Z tego względu bardzo dobrze sprawdza się do produkcji okien i drzwi.
W Galerii Stolarki w Szczecinie możemy zaproponować najwyższej jakości okna aluminiowe, które mogą stanowić ciekawą propozycję zarówno dla deweloperów, jak i inwestorów budujących domy jednorodzinne. Do produkcji naszych wyrobów jest wykorzystywane wyłącznie wysokogatunkowe aluminium, dzięki czemu możemy zaoferować produkty o niezwykłej trwałości oraz bardzo dobrej odporności na częste użytkowanie.

Okna z aluminium – systemy

Oferowane przez naszą firmę systemy umożliwiają budowę wielu różnego rodzaju okien aluminiowych w zależności od konkretnego zastosowania oraz szczegółowych wytycznych z zakresu estetyki, funkcjonalności, izolacji termicznej itp. Wśród nich znajdują się, chociażby rozwiązania dedykowane do konstruowania stolarki o wysokich parametrach termoizolacji, gwarantujące podwyższoną izolacyjność cieplną, a także sprawdzające się w przypadku projektowania produktów bez izolacji termicznej, pozwalające na tworzenie zabudowy lekkiej, trwałej oraz funkcjonalnej. Kształty profili są dostosowane do montażu różnego rodzaju okuć obwiedniowych, w tym okuć PCV oraz zawiasów ukrytych.
Systemy okien aluminiowych dostępne w naszej ofercie:

  • Aluprof
  • Aliplast
  • Copal

Aliplast

Aliplast od 1984 roku zajmuje się produkcją systemów aluminiowych, w Polsce znajduje się linia produkcyjna.

Aluprof

Aluprof to miliony doświadczenia w produkcji aluminium. Spółka mieści się w Bielsku-Białej, posiada szerokie zaplecze logistyczne, nowoczesny park maszynowy oraz własne lakiernie.

Copal

Copal oferuje systemy aluminiowe idealne do zabudowy balkonów.  Okna przesuwają się w obie strony dzięki zastosowaniu specjalnych łożysk. 
Dlaczego warto zdecydować się na okna aluminiowe?

Stolarka okienna produkowana przy użyciu aluminium wyróżnia się nowoczesnym wzornictwem, ale także dużą energooszczędnością. Spełnia również restrykcyjne wymogi związane z izolacyjnością akustyczną oraz termiczną. Aluminiowe okna dają możliwość tworzenia przestrzeni o maksymalnej powierzchni szklanej, dzięki czemu pomieszczenie można mocno oświetlić naturalnym światłem.

Najważniejsze zalety aluminiowych okien to:

Czego można się spodziewać po oknach aluminiowych z Galerii Stolarki ze Szczecina? W naszej ofercie można znaleźć szeroką gamę wyrobów o różnych profilach, zapewniających uzyskanie wysokiego standardu użytkowego oraz estetycznego. Tego rodzaju stolarka okienna to doskonała propozycja dla wszystkich tych, którzy pragną wyposażyć budynek w nowoczesną technologię na miarę XXI wieku.